Vital Injector VISUMED

Vital Injector: Tajomstvo mladistvej a rozjasnenej pleti

Ako prístroj funguje?

Zažite precíznosť a efektivitu vďaka integrovanému počítaču, ktorý riadi aplikáciu kyseliny hyalurónovej do pokožky. Jedinečná vákuová technológia nasaje ošetrovanú oblasť a 5 mikroihličiek aplikuje materiál s maximálnou presnosťou do vopred definovanej hĺbky. Výsledkom je rovnomerné ošetrenie pokožky bez modrín a s maximálnou bezpečnosťou.

Pre koho je ošetrenie určené?

Vital Injector je vhodný pre všetky typy pleti v oblasti tváre, krku, dekoltu a chrbtov rúk, kde sa najvýraznejšie prejavuje úbytok kyseliny hyalurónovej. Pre zachovanie objemu a pružnosti pokožky musíme kyselinu hyalurónovú v malých množstvách dopĺňať. Ošetrenie nie je vekovo obmedzené a v mladšom veku pôsobí preventívne proti starnutiu.

Aký výsledok môžete očakávať?

Rovnomernou a presne cielenou aplikáciou špeciálne upravenej kyseliny hyalurónovej do pokožky dosiahneme okamžité obnovenie objemu, hydratácie a pružnosti pleti. Po ošetrení dochádza k rozjasneniu, omladeniu a vypnutiu pokožky a vyhladeniu jemných vrások.

Vital Injector - pred a po ošetrení


Ako ošetrenie prebieha?

  • Pred aplikáciou je na zvolenú oblasť aplikovaný anestetický krém.
  • Doba samotného ošetrenia závisí na veľkosti ošetrovanej oblasti (napr. ošetrenie celej tváre trvá cca 15-20 minút).
  • Po aplikácii sú viditeľné mikrovpichy, ktoré cca do 3 dní vymiznú..
  • Druhý deň po aplikácii je možné použiť make-up.

Pre dosiahnutie optimálneho výsledku odporúčame 2 ošetrenia s odstupom 1 mesiaca, potom je vhodné opakovať 1-2xročne. Efekt ošetrenia je dlhodobý.

Objavte cestu k vašej vysnívanej pleti s Vital Injector! Rezervujte si bezplatnú konzultáciu a my vám radi poradíme s výberom najvhodnejšieho ošetrenia.