• Ordinačné hodiny: Po – Ut 7.30 – 18.00, St 7.30 – 12.00, Št 7.30 – 16.00, Pi 7.30 – 15.00

Estetická medicína

Precízna krása: vaše túžby, naše umenie

Venujeme sa širokej škále estetických procedúr, ktoré sú zamerané na obnovu, omladenie a zdokonalenie vašej prirodzenej krásy. Naše estetické služby sú navrhnuté tak, aby poskytovali viditeľné výsledky s minimálnym zásahom a obdobím zotavenia. Sme hrdí na to, že používame najnovšie technológie a metódy v estetickej medicíne, aby sme splnili vaše estetické potreby a očakávania.

Naše estetické služby zahŕňajú:

Korekcia mimických vrások botulotoxínom

Botulotoxín efektívne zmierňuje výrazové línie a vrásky tým, že dočasne znižuje aktivitu svalov, ktoré spôsobujú mimické vrásky. Tento zákrok je ideálny pre ošetrenie vrások najmä na čele, medzi obočím a okolo očí.

Výplne vrások a modelácia tváre kyselinou hyalurónovou

Použitie výplní na báze kyseliny hyalurónovej pomáha obnoviť objem stratený starnutím a modelovať kontúry tváre. Tento prístup efektívne vyhlaďuje hlboké vrásky, zvýrazňuje pery, líca, čeľusť a iné oblasti, poskytujúc prirodzený a svieži vzhľad.

Hĺbková hydratácia tváre, krku, dekoltu, chrbtov rúk - Vital Injector

Naša procedúra hĺbkovej hydratácie pomocou systému Vital Injector zaisťuje intenzívnu hydratáciu a revitalizáciu pokožky. Táto metóda účinne obnovuje hladkosť, pružnosť a mladistvý vzhľad pokožky na tvári, krku, dekolte a chrbtoch rúk.

Na klinike VISUMED sa zameriavame na poskytovanie personalizovaných estetických riešení, ktoré odrážajú vaše individuálne potreby. Vďaka našim odborným skúsenostiam v oblasti estetickej medicíny vám poradíme a pomôžeme vybrať najvhodnejšie procedúry pre vaše estetické ciele.

Túžite po omladení a zdokonalení svojej prirodzenej krásy bez potreby dlhého zotavovania?

Zarezervujte si osobnú konzultáciu ZDARMA ešte dnes a objavte, ako vám môžeme pomôcť dosiahnuť váš ideálny vzhľad.